Smania

Італійський виробник меблів для житлових приміщень Smania, має настільки яскраво вираженим дизайном і естетикою, що навіть не професіоналові навряд чи коли вдасться сплутати її з чим-небудь. Саме неповторний стиль меблів від Smania, що виділяється неповторністю та оригінальністю в кожній своїй деталі, стовідсотково гарантує будь-якого інтер'єру індивідуальність і весь шик сучасної розкоші.

Асортимент Smania дуже широкий, тут можна знайти м'які та корпусні меблі, настільні та настінні світильники, меблі для домашніх і офісних кабінетів, віталень, спальнею, гарнітури для домашнього кінотеатру, а також різні функціональні предмети декору - бра, вази, сумки, килими, пледи , валізи, дзеркала, шкатулки і ширми.
Дизайнери Smania враховують всі тенденції сучасної меблевої моди, одночасно зберігаючи вірність одній традиції - високій якості матеріалів та професійної обробці.
Для отримання повної інформації про італійських меблів Smania, конкретних елементах або окремих колекціях звертайтеся до менеджера відділу Smania.

ТЦ Biennale
м.Дніпропетровськ, вул. Космічна, 53 А
2 поверх
тел. 097266 07 39
+38 056 731 94 17
www.smania.it