Kilim Décor

Салон Kilim Decor допоможе Вам підібрати килим, відповідний саме до вашого інтер'єру, з урахуванням всіх ваших побажань. Ми ретельно відбираємо фабрики, з якими співпрацюємо, надаючи нашим клієнтам тільки перевірений і якісний товар. У нашому асортименті ви знайдете килими машинної, ручної роботи; з вовни, бавовни, шовкової целюлози, віскози, зі шматочків телячої шкіри і стриженої овчини, високотехнологічного поліестеру, антиалергенного поліпропілену; різних стандартних розмірів і форм. Також ми пропонуємо ряд колекцій ручної роботи з можливістю замовлення індивідуального дизайну, розміру, форми, і найголовніше матеріалу килима. Наші колекції постійно оновлюються і слідують світовим тенденціям цієї галузі.
У салоні широко представлений асортимент Новозеландській компанії Bowron овчини - найбільшого виробника виробів з овчини - дизайнерські килими, кольорові килимки для дітей та накидки з овечих шкур - високоякісні вироби з овчини марки «Боурон». Дизайн і палітра кольорів постійно оновлюється.
Ми пропонуємо безкоштовну послугу примірки вподобаних вам виробів у вашому інтер'єрі по Дніпропетровську і Дніпропетровській області.
Багато дизайнерів стверджують, що саме килими є «останнім штрихом» будь-якого інтер'єру. «Яким би дорогим і стильним не був паркет або ламінат, без килима кімната виглядає незатишною», - вважають дизайнери.

Тел: 093-756-35-10 Анна, http://kilim-decor.com.ua