ZORА

Меблі з США
Наш магазин продає меблі та супутні товари. Слід підкреслити, що вся представлена ​​меблі, із США. Американська меблі, в першу чергу, відрізняється якістю. Яка б меблі Вас не цікавила - дивани або крісла реклайнери, спальні або їдальні, корпусні або м'які меблі для домашніх кінотеатрів - на чому б Ви не зупинили свій вибір, американська меблі вразить Вас своєю бездоганною надійністю і чудовою якістю.
Кілька рядків про асортимент нашого магазину. М'які меблі із США представлена ​​двомісні та тримісні диванами, кріслами, оснащеними механізмом реклайнери, кутовими диванами, а також диванами з механізмами для сну. М'які меблі в основному відноситься до поширених американським стилям Головна Колекція і класична колекція. Всі представлені моделі доступні у великій кількості тканин і шкір.
Американська меблі
Корпусні меблі в магазині представлена ​​спальнями, столовими, телевізійними тумбами, а також журнальними, приставними і консольними столиками. Американська меблі в цій категорії виконана в різних стилях. Тут і англійський заміський стиль, і котеджне стиль, і «зістарений» стиль, та інші. Також слід зазначити матеріали, з яких зроблена меблі з США. Дуб, береза, вільха, кедр, червоне і каучукове дерево - ось неповний перелік високоякісних матеріалів, з яких виготовлена ​​представлена ​​меблі.
Меблі для домашніх кінотеатрів підрозділяється також на м'які меблі для домашніх кінотеатрів та корпусні меблі. М'які меблі в цьому сегменті - це набори з трьох крісел з підстаканниками або диван і два крісла, також оснащені консоллю з підстаканниками і «бардачком». Як правило, крісла оснащені реклайнери (є вибір між механічним і електронним механізмом). Корпусні меблі цієї категорії представлена ​​місткими телевізійними тумбами у поєднанні зі стелажами або надбудовою.
Хочеться висловити надію, що представлена ​​в нашому магазині американська меблі доведеться Вам за смаком. Якісна, елегантна меблі з США займе гідне місце у Вашому будинку або Вашій квартирі.

Тел: 067-565-11-66

E-mail: zoramebel@ukr.net